WebUkraine

rekl

 

Особливості проведення стоматологічного прийому під час пандемії – корисні  поради лікарю-стоматологу 

викладач НМАПО імені П.Л.Шупика Хлєбас Світлана Василівна

 

hle

 

Лікування загострень захворювань тканин пульпи та періодонта.

к.м.н., доцент кафедри стоматології НМАПО іменіП.Л.Шупика Юнакова Наталія Миколаївна

 yu

25 – 27 квітня 2017 року в рамках VIII Міжнародного медичного форуму в Києві (ВЦ «Київ ЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б) вперше відбудеться Міжнародний Стоматологічний конгрес під егідою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика та Національної академії медичних наук України. Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних патології – актуальна і досить складна проблема сучасної медицини, адже вимагає консолідації зусиль медичних працівників різних спеціальностей – стоматологів, акушерів-гінекологів, ендокринологів, кардіологів, ревматологів, невропатологів, гастроентерологів, інфекціоністів. В програмі Стоматологічного конгресу 25 квітня відбудеться симпозіум «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні: принципи спадковості. Погляди різних спеціалістів на медичні проблеми» із залученням громадських організацій  «Асоціація стоматологів України» та «Української асоціації сімейної медицини». В ході заходу будуть обговорюватись різні аспекти цієї актуальної міждисциплінарної проблеми, відбудеться обмін досвідом представників різних медичних галузей України, представлені нові наукові досягнення та запропоновані сучасні технології діагностики, лікування та профілактики.

          На міжнародний стоматологічний форум запрошуються молодші спеціалісти з медичною освітою за фахом «Стоматологія» для обговорення важливих питань діяльності стоматологічних клінік –  «Інфекційний контроль в закладах охорони здоров’я  стоматологічного профілю: юридичні та практичні аспекти», який заплановано на 26 квітня 2017.

До участі запрошуються практикуючі лікарі, наукові співробітники, професори і викладачі вузів, медичних коледжів, медичні сестри, аспіранти, студенти, що працюють в різних областях клінічної та експериментальної медицини, стоматології. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році», затвердженому НАМН та МОЗ України.

          Конгрес проходитиме за підтримки Національної академії медичних наук України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, компанії LMT, Асоціації стоматологів України.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.stomatpharma.com.ua/novyny#sigProId3317845d08

 

 

6 – 7 квітня 2017 квітня відбувся 7 спеціалізований бізнес – форум «Приватна медицина в Україні – 2017». ГО «Асоціація стоматологів України» виступила партнером цього заходу. Члени Координційної Ради асоціації - професор Мазур І.П., професор Скрипніков П.М., Філіпенкова Л.О. прийняли активну участь у форумі. Є багато тригерних точок у взаємодії приватної та державної медицини. Разом із тим, є спільне – це пацієнт, висока якість надання медичної допомоги та захист професійної діяльності лікаря. Дякуємо організатора за яскравий формат заходу, можливість поділитися думками, спілкуватися з колегами. Нас багато що об’єднує – а саме проблеми та сумісні зусилля на їх подолання. Хто стукає, тому і відчиняють!

  ch1

ch3  ch4